• Nasty Juice Slow Blow 10ML

Nasty Juice Slow Blow 10ML

Nasty Juice Slow Blow

Nasty Juice Likit - Nasty Juice Slow Blow 10ML

  |   1 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: Stokta yok
  • Tek Çekim Fiyatı

    20,00TL

  • Nakit / Havale / Eft Fiyatı:

    20,00TL

garanti

Nasty Juice Slow Blow 10ML


Açıklama

Nasty Juice

10ml Şişe 

Ananasın bu lezzeti Misket limon soda ile tabakalaştırılarak sıkılmadan tazeliğini tazelenecektir! Bu lezzetten üste bir miktar mentol eklenir. Tatlı ve taze tadı ile bu meyve suyu, günlük e sigara lezzetiniz için üretilmiştir.

Kategori: 70VG / 30 Pg , Misket Limonu Ananas Mentol

Çocuklara dayanıklı kapak

Tür: eLikit


Eğlenceli ve lezzetli sıvılarının yaygın olarak görüldüğü Malezya'da ortaya çıkan Nasty Juice markası, 2014 yılında kurulmuş olup hızla küresel bir oyuncu haline gelmiştir. Satışlarının dörtte birinden fazlası şu anda Avrupa'dan geliyor ve ünleri hızla artıyor. Nasty Juice Likit , hem sanatsal olarak tasarlanmış markalaşma (bir tür olduğu için kolay tanıyabilme) hem de inanılmaz derecede karmaşık lezzet kombinasyonlarıyla detay için keskin bir göze sahiptir. 

Bir sonraki seviyeye çıkarma söz konusu olduğunda, bu https://www.smokturkey.com/nasty-juice-likit, özellikle bu Yüksek VG kombinasyonları, kullanıcıların her defasında unutulmaz bir tada sahip olmasını sağlamak için bütün durakları çekerler. Smokturkey.Net olarak Nasty Juice Likitlerini sizlere %100 Olarak temin ediyoruz.

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim20,00 TL

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Nasty Juice Fat Boy 10ML
Nasty Juice Salt Likit Slow Blow 30ML

Etiketler: Nasty Juice Slow Blow, Nasty Juice Slow Blow fiyat, Nasty Juice Slow Blow yorum, Nasty Juice Slow Blow inceleme, Nasty Juice Slow Blow en ucuz, Nasty Juice Slow Blow türkiye

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com