En İyi Pod Sistem Ve Mini E Sigara'lar 2018


Yeni başlayanlar için en iyi e sigara nedir, yoksa sigarayı bırakmak mı istiyorsunuz? Pod elektronik sigara olmalı! Gibi Juul , bu mini e sigara kullanımı küçük ve basittir. Onlar konum mükemmel marş kitleri . Mesele şu ki, şu anda piyasadaki bu küçük E Sigara cihazlarının yorucu bir miktarı var. Hangisinin satın almaya değer olduğunu bilmek zor olabilir. Bunu sizin için basitleştirdik. Test ettiğimiz baklaların puanlarının arasından, bu en iyiler listemiz.


JUUL

JUUL, bırakmak isteyen sigara içenler için en iyi seçimdir. Beş doğru önceden doldurulmuş aroma ile bir sigara gibi vurur. Tek adımda basit bir kurulum ile memnuniyetiniz talep üzerinedir. Kuru darbeleri önleyen kaliteli bir teknik ile otomatik bir çekime sahip olan JUUL, performans, basitlik ve güvenilirlik için bir numaradır.


Lost Vape Orion DNA Go

Lost Vape Orion, bir DNA yonga setini barındıran ilk bölme sistemidir. 40 watt'a kadar patlar ve 2 mL doldurulabilir kapsüller ve 950 mAh pil ile birlikte gelir. Hem direkt akciğere hem de ağızdan akciğere çekim için EScribe uyumluluğu, ayarlanabilir hava akımı ve kapsül seçenekleri ile Orion, orada en çok yönlü pod sistemidir.


Suorin Drop

Tatmin edici ve çarpıcı olan Suorin Drop pod E Sigara, ünlü Foxconn tarafından üretilmiştir. Cep taşıma için mükemmel, Damla ince ama sağlam. Sızmaya dayanıklı kapsüllerin E Sigara likiti ile doldurulması kolaydır ve sıkı çekimi sigara içmeyi taklit eder. Şarj sırasında çekim edilebilir ve düşük buhar çıkışı onu gizli ve gizli kılar.


Kandypens Rubi

Kandypens Rubi iyi tasarlanmış bir pod E Sigara. Sağlam bir performans sunar - sızıntı yapan ya da kötü tat veren puflar yoktur. Yeniden doldurulabilir kapsüller, yüksek nikotinli e-meyve suyu ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ruby'nin hafif kabuğunun içinde güçlü bir dahili batarya vardır. Daha fazla hava akışlı bir tane arıyorsanız, bu odur.


SMOK Infinix

SMOK Infinix yeniden doldurulabilir bir JUUL gibidir. Pratik olarak sızdırmaz ve otomatik ve çok sıkı bir çekime sahip. 25 dakikadan kısa sürede en hızlı şarj sürelerinden birine sahiptir ve geçişli şarjı destekler. Elmas şeklindeki gövdesinin tutması kolaydır ve ağızlık dudaklar için ergonomik bir şekle sahiptir.


Suorin Air V2

Suorin Air V2, yenilikçi bir kredi kartı boyutu tasarımına sahip ince ve hafif bir pod E Sigara. 2 mL'lik doldurulabilir kapsülleri, kendi tatlı su e-meyve suyu ile doldurmak için idealdir ve kayda değer bir lezzetle kolay bir çekime sahiptir. Pil koruması için açma / kapama anahtarına sahip olan Suorin Air V2, mütevazi ve kullanışlı.


Justfog Minifit

Justfog Minifit, piyasadaki en ufak bir mini E Sigara olup, bir USB çubuğundan neredeyse ayırt edilemez bir şekle sahiptir. Bir tıkırtı ateş düğmesi tarafından işletilen ve Minifit sizin nic tuz e-suyu için sadece sıkı bir çizme var. Küçük boyutlu ve düzensiz dolum sistemi, Justfog Minifit'in güvenilir ve süper gizli olmasını sağlar.Kim pod elektronik sigara kullanmalı?

Sigarayı bırakmak isteyen sigara içenler, basit tasarımlarını ve nikotin teslim etme yöntemini tatmin edici bir şekilde değerlendirmektedir. Ayrıca sigaraya benzer çizgilerinin tadını çıkarırlar.

Tecrübeli E Sigara, özellikle ağızdan ağza veterinerlere yönelik daha büyük vaping kurulumlarına büyük yardımcılar yaptığını görüyor.

Stealth E Sigara, küçük boyutlu ve gizli bulut üretimi için bu mini vapurlara doğru ilerliyor.

Pod E Sigara faydaları

Basit ve kullanımı kolay

En küçük mini E Sigara mevcut

Sigarayı bırakmak için vaping için tasarlandı

Düşük e-sıvı tüketimi

Anında lezzetleri değiştir

Bakımı kolay

Sıkı çekme (bir sigara ile karşılaştırılabilir)

ayrık

Minimal buhar üretimi


Pod elektronik sigara sistemleri diğer elektronik sigara cihazlarına göre birçok avantaj sunar. Ana olanlar kolaylık ve sadelik. Kullanımı kolay, teknik özelliklerle bombardımana maruz kalmak istemeyen eski sigara içenlere daha çekici geliyor.


Deneyimli veterinerlerin bile takdir edebilecekleri pod vaping için başka faydalar vardır. Örneğin, lezzetleri değiştirmek öncekinden daha kolay. Sadece farklı bir kutuya gir ve git.


Eğer e-likiti korumak istiyorsanız, bir pod E Sigara en iyi bahistir. Bir günde daha az e-likit kullanırlar, ki bu daha uygun maliyetlidir ve zarar azaltıcıdır. Ek avantajlar arasında, MTL tarzı çekilişler, coil ve diğer buharlar için gerekli diğer bakımları olmamak da vardır.


Pod elektronik sigara olumsuzlukları

Küçük pil kapasitesi

Sınırlı buhar üretimi

Sınırlı lezzet seçimi

Daha pahalı olabilir

Pod sistemleri sigara içenler için harika, ancak birkaç dezavantajla geliyor. Kompakt boyutlarından dolayı, normal E Sigara modundan daha az pil kapasitesine sahiptirler . Diğer downsides, sınırlı (ama büyüyen) lezzet seçimi ve daha yüksek bir fiyat etiketi içerir.


Bir pod elektronik sigara nasıl kullanılır

Pilin tamamen şarj olduğundan emin olun. Eğer değilse, önce takın ve şarj edin.

Yeniden doldurulabilir pod E Sigara kullanıyorsanız, fişi / contayı çıkarın ve seçtiğiniz e-sıvı ile doldurun.

Meyve suyunun yerleşmesi için en az 5-10 dakika bekleyin.

Podu cihaza sıkıca yerleştirin. Pod E Sigara cihazınızda bir açma / kapama fonksiyonu varsa, açık olduğundan emin olun.

Eğer pod E Sigara aktif hale gelirse, devam edin ve normal bir sigara gibi bir nefes alın. Bir yangın düğmesine sahipse, teneffüs ederken tutun, ancak önceden basmayın.

Bu kadar. Senin E Sigara tadını çıkarın . Baklalarınızın en uzun ömürlü olmasını sağlamak için, boş olduklarında onları asla E Sigara veya yanmış bir bobin riskini çalıştırabilirsiniz. Sıvı neredeyse bittiğinde, tekrar doldurun ya da atın. (Genellikle ne kadar sıklıkla kullandığınıza bağlı olarak, coili değiştirmeye ihtiyaç duymadan, yaklaşık bir hafta veya iki kez yeniden doldurulabilir bir E Sigara bölmesi elde edebilirsiniz.)