IQOS 3 İnceleme


Philip Morris , “IQOS 3 MULTI” (çoklu) genişletmek için IQOS 3 ısıtılan tütün yeni bir cihazı IQOS 3 ü tanıtarak piyasaya sunmuştur. IQOS 3 modeli zayıflıkların üstesinden geldi ve geliştirilerek yeni bir sürümü olarak karşımıza çıkmaktadır. IQOS 3 bir önceki model olan IQOS 2.4 Plus ın bir üst modelidir ve IQOS stick IQOS tütün ısıtıcı çubuk ve dahili pilinin geliştirimelerini takip eden yeni nesil cihazıdır.


IQOS 3 IQOS cep şarj cihazı, önceki modelden daha kompakttır ve IQOS cep şarj konfigürasyonunu ısıtılması için kullanılır. USB Type-C bir şarj konektörü olarak benimser, aynı zamanda hızlı şarjı destekler. Darbe dayanıklılığındaki iyileşme, Protect Plus adı verilen malzeme ve tasarımın gözden geçirilmesiyle iyileştirildi. Tek bir şarjla 20 adet heatsticks sigara içmek mümkündür.


IQOS 3’ün Özellikleri:

IQOS 3’te, tutucunun yüklenmesi ve boşaltılması pürüzsüz hale geldi, şarj etme süresinin geleneksel modelden 40 saniye kısaldığı görülüyor.


Tutucu, baş aşağı olup olmadığına bakılmaksızın saklanabilir, kolayca şarj edilebilir.

Ana gövde ve tutucu, mıknatıslar tarafından çekilecek ve beklenmedik şarj sızıntılarını önleyecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.


IQOS 3 Sigara Yan Paneller ve Heets Tutucunun Özelleştirmesi

IQOS 3 Tutucu, önceki modele göre yaklaşık 40 saniye daha kısa  sürede şarj edilmesi için gereken zamandan tasarruf sağlar. Önceki modelde IQOS cep şarjına sokulacak stick, doğru yönünde takmayı için bir ihtiyaç halinden serbest ve düz bir daire içinde IQOS 3 te temas etmek suretiyle, düz bir yuvaya takıp şarj etmek mümkün olmuştur. Geleneksel bir üst kapağın kapaktan IQOS Sigara tutucu ekstraksiyonu, yandan açma sistemi tahterevalli şeklinde değiştirilir, şık tasarımına dönüşmüştür. Ayrıca, yan panel değişimi mümkün olduğundan, en sevdiğiniz renklendirmeye göre özelleştirilebilir.

Ayrıca, bir mıknatısın temas noktasına monte edilmesi ve IQOS cep şarj cihazına eklenmesi ve rahat şekilde ayarlanabilmesi de dikkat çekicidir.