Smok

Smok

SMOK 2010 yılında kurulan elektronik sigara araştırma ve geliştirme, üretim ve satış dünya çapında tüm pazarlarda profesyonel Shenzhen IVPS Technology Co Limited, önde gelen markasıdır. Elektronik sigara teknolojisi araştırma ve geliştirme alanındaki SMOK merkezleri, marka geliştirme ve satış kanalları geliştirme ve yönetimini yurtiçi ve yurtdışında yoğunlaştırıyor ve yenilik yapmaya devam ediyor ve daha sonra SMOK ürünlerine dünya çapında 80 milyondan fazla tüketicinin katıldığı SMOK, elektronik sigara sektöründe sadece 7 kısa yıl.

Birinci sınıf uluslararası e-sigara markası olan SMOK, başlangıç ​​seviyesinden nihai seviyeye ve e-sıvıya kadar buharlaştırıcılar gibi her türlü elektronik sigara ürününe sahiptir. Aynı zamanda SMOK, sadece ürün üretmek ve satmakla kalmaz aynı zamanda topluluk hizmeti ile damak tadına arkadaşlar edinir. SMOK, akıllı buharlaştırıcı yönetimi ve sosyal platform olan özel bir APP - Vaping Turu başlattı. Bu, kendinizi gösterebilen, yaşamın vazgeçilmez paylaşımını ve diğer dünyadaki kağıtlarla arkadaş olabileceğiniz bir yer. Artık daha fazla sosyal ve bilgi iletişimi fonksiyonu başlattık ve onu mükemmel bir e-sigara dikey topluluk olarak yapmaya adamış bulunuyoruz. Bunu yaparak SMOK, baştan sona endüstriye tam bir dönüm getirdi. SMOK, yalnızca yüksek kaliteli ürünleri üretmekle kalmıyor aynı zamanda tüketicilerimizi daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeyi ve tütünde daha sağlıklı bir alternatifin tadını çıkarmayı umuyoruz. Daha sağlıklı ve mutlu tüketiciler tutkumuzdur. 

SMOK, işbirliğinin sorunsuz ve verimli bir şekilde yapılmasını sağlamak için eksiksiz bir müşteri hizmetleri sistemi kurmuştur. SMOK sadece tasarım ve kaliteye odaklanmakla kalmaz aynı zamanda müşterilerin kazan-kazan durumuna gelmesini sağlayan birinci sınıf müşteri hizmetleri sunar. SMOK, müşterilerin seçilmesinin arkadaş seçimi olduğuna inanmaktadır; çünkü SMOK seçimi güvenilir bir arkadaş seçmektedir.

SMOK, müşterilerimiz için yeni e sigara deneyimleri yaratmaya adamıştır. Ürün kalitesine ve güvenliğine odaklanarak ve her yönüyle müşteriye daha iyi içim deneyimi kazandırmayı hedefliyoruz.

Smok vape pen 22
10% İndirim
Smok Rolo Badge Elektronik Sigara
17% İndirim
SMOK SLM Stick Pod Kit 250mAh
SMOK Vape Pen PLUS
Smok Fit Kit Elektronik Sigara
Smok İNFİNİX Elektronik-Sigara
SMOK Nord Pod Elektronik Sigara
Smok Novo Kit Pod Elektronik Sigara
Smok Stick V8
10% İndirim

Smok Stick V8

300,00TL 270,00TL

SMOK RESA Stick Kit
Smok Stick Prince TFV12 3000mAh
9% İndirim
SMOK Stick V9 Max Kit 4000mAh
SMOK AL85
13% İndirim

SMOK AL85 ELEKTRONİK SİGARA

400,00TL 350,00TL

SMOK GX350 TFV8 ATOMİZER
SMOK Majesty Resin Edition
22% İndirim

SMOK Majesty Resin Edition

450,00TL 350,00TL

Smok RHA85 Kit Elektronik Sigara
SMOK Alien
7% İndirim

SMOK Alien Elektronik Sigara

430,00TL 400,00TL

SMOK Devilkin with TFV12 Prince 225W Kit
Smok Mag Kit 225W
SMOK X-Priv 225W TC Kit with TFV12 Prince
10% İndirim
tukendi
Smok G-Priv 2 E-Sigara
SMOK G-PRİV 2 LÜXE EDİTİON 230W KİT
1 den 23 e 23 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com