Daha Büyük Buhar Bulutları İçin İpuçları

Daha Büyük Buhar Bulutları İçin İpuçları


Bazı kullanıcılar huger buhar bulutlarının daha iyi olduğunu düşünüyorlar. Bununla birlikte, yapıyı kovalayan bir bulutun çalıştırılması, özellikle tecrübesiz e-sigara kullanıcıları için risklidir. Pillerin

limitini aştığınızı ve gücün kapasitesini aştığından, cihazın aşırı ısınmasına ve hatta patlamasına neden olabilir. Bu nedenle, ne yaptığınızı bilmiyorsanız, muazzam buhar bulutları üflemek için e-sigara kurulumunu bozmak vaping hareketine zarar verebilir. Sigaranın kurulumunu çok iyi bilen deneyimli gazeteler bile alt ohm vaping prosesi konusunda temkinli davranmalarını öneriyoruz. Bu süreç tehlikelidir ve risk almaya değmez. Peki güvenli ve daha büyük bir buharın tadını nasıl çıkarırsınız? Aşağıda, buhar çıkışını güvenle arttırmak için bazı ipuçları verilmiştir. Yüksek VGE-sigara kullanıcıları, büyük buhar bulutları elde etmek istiyorsa, yüksek VG ile kendi e-likitini kendin yapabilirler. VG bitkisel gliserin anlamına gelir. Ne zaman PG daha güçlü boğaz hit getirebilir, VG PG daha iyi havadaki nemi tutup daha buhar üretebilir. Böylece daha fazla VG ekleyerek devasa buhar bulutları elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, e meyve suyu VG'de seyreltilirken yeterince güçlü olmayacaktır, daha güçlü bir lezzet ile bir huger buharı arasında seçim yapmak zorunda kalacaksınız. 


Doğrudan çekme

"Doğrudan çekme", buharlaştırılmış nikotinin ağzından direkt olarak teneffüs edilmesi demektir, bu da akciğerinize solumak anlamına gelir; bu da huger buharının nefes alıp nefes almasını sağlar. Ancak e-sigaranın güçlü nikotin seviyesi doğrudan sigara çekmeyi denerseniz yanık tadına neden olabilir. Yapabildiğiniz kadar buharı çekmeniz için% 0.6-1.2 nikotin seviyesi uygundur. 


Düşük ohm bobinler Düşük ohm'lu

bir ısıtma bobini daha az sıcaklığa dayanıklıdır, yani hızlı ısınabilir. Bu, sıvıyı hızlı bir şekilde yakmanıza ve yoğun bulut bulutlarının keyfini çıkarmanıza olanak tanır. 


Mükemmel elektronik sigara deneyimi yok. İster büyük bir buhar isterse daha güçlü bir lezzet e Sigara ister, tüm e-sigara malzemeleri sunacaktır.

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com