Doğru E-Sigara Tipi Sigara Nasıl Seçilir?

Doğru E-Sigara Tipi Sigara Nasıl Seçilir?


Yeni bir sigara içiciyseniz, dünyada çeşitli elektronik sigara türleri olduğunu göreceksiniz. Bugün size uygun sigara türünü ve bunları nasıl kullanacağınızı öğrenmemize yardımcı olacağız. 

Çok sayıda marka ve tedarikçi olmasına rağmen, ana üç tip vardır - mini, orta boy ve mod. Ortak dilde, sigara -a-benzeri, ego tarzı ve modded e-sigara arasından seçim yapabilirsiniz.

Mini E Sigara

sigara -a-like e-sigarası, yeni kullanıcıların geleneksel sigaraya geçiş yapmasına yardımcı olmak için doğal bir yol sağlar. Çünkü küçük ve hafif, gerçek bir sigara içmek ve daha temiz bir buharın keyfini çıkarmak gibi. Bu tür kullanımı çok kolaydır. Pil şarj edilirse ve kedicilik vidalanırsa, şimdi buhranın tadını çıkarabilirsiniz. Bakım için çok zaman harcamak isteyen kullanıcılar için smok e sigara önerilir.


Mini E Sigara'nın özellikleri
1. Gerçek bir esigara gibi 
2. Ucuz fiyat 
3. Tek kullanımlık ve şarj edilebilir formatlar 
4. Hafif ve geçici sigara içenler için ilk tercih 

Mini'in Zayıflığı
1. Kısa pil ömrü 
2. Ağır sigara içenler için uygun değildir 

Orta Boy E Sigara
Ego tarzı e-sigara normal kullanıcılar arasında çok popülerdir. Sebepleri küçük boyutlu ve daha yüksek buhar üretimi. Orta büyüklükteki e-sigara, ağır sigara içenlere minisinden daha iyi performans göstermesi önerilir. Geleneksel sigara ve minislerden tamamen farklı olan çoğu ego tarzı e-sigara, performans kontrolü için düğmelere basılarak çalıştırılır. 

Orta boy kalem tipi e sigara özellikleri
1. Yüksek buhar üretimi
2. En çok sigara içenler tarafından önerilir  

Orta boy kalem tipi e sigara zayıflığı

1. Manuel çalıştırma 
2. Gerçek bir sigara 

APV veya Mod'dan
büyük Büyük çekim deneyimini tüm kullanıcılara sunmak için daha büyük piller ve gelişmiş özellikler sağlanmıştır. Ancak e sigara alışkanlığınız varsa, mods sizin için fazla büyük gözükmektedir ve karmaşık işlemi kavramak zor. Yeni kullanıcılar yerine gelişmiş kullanıcılar için uygundur. 

Modların özellikleri
1. Mükemmel performans 
2. Uzun pil ömrü 
3. Mükemmel işlevler 

Modların zayıflığı
1. Yüksek fiyatlar 
2. Karmaşık elle çalıştırma 

Artık sizin için doğru e tütünü seçebilirsiniz.

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com