E-Likit Nasıl Seçilir?

E-Likit Nasıl Seçilir?


Hangi e-likiti seçeceğiniz konusunda emin değilseniz, size göre bazı ipuçları.


Farkında olmadan sıvının dumandan daha ihale duyması var. DIY, yerel mağazalar ve benzeri çeşitli tedarikçilerden gelen geniş bir e-sıvı seçimi vardır.şirketler. Hangi seçenek sizin için en iyisidir? Sıvı zararlı toksinlerden kaçınmanıza yardımcı olabilecek yüksek itibarlı şirket tarafından üretilen en kaliteli e-meyve sularını seçmeniz önerilir.


Tüm likitler, PG, VG, nikotin ve lezzet de dahil olmak üzere aynı maddelere sahiptir. Hafif, düzenli ve tam lezzet seçebilirsiniz. E likitler çok zayıfsa tatmin olmazsınız. Ancak e likiti çok güçlü ise, vücutta kendinizi iyi hissetmezsiniz. Uygun bir e suyu seçmek, büyük oranda mevcut nikotin tolerans seviyenize bağlıdır.


Nikotin gücünü nasıl seçebilirsin 
İşte nikotin gücü için bir grafik: 
0mg = nikotin yok 
8mg = hafif nikotin 
11mg = orta nikotin 
16mg = tam lezzet 
24mg = ekstra güç 
36mg = çok güçlü

16 mg'ı kullanıyorsanız, 11 mg veya 24 mg sizin için daha uygun olabilir. Çok düşük veya daha yüksek düzeylerde denemeyin, çünkü nikotin, sigara performansı üzerinde büyük etkiye sahiptir. Örneğin, çok düşük nikotin seviyesi denerseniz ve vücudunuz hala normal seviyede arzularsa, e-sigara yerine tekrar sigara içmeye başlayabilirsiniz.


PG nedir?

PG , Propilen Glikol'ün kısaltmasıdır. Çok kalaylı tüketim ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. PG e sıvı tatsız olmasına rağmen , sıvı lezzeti etkilemeden güçlü bir boğaz vuruşu getirebilir. 

VG Nedir? 
VG, Sebze Gliserinin kısaltmasıdır. VG e-sıvı da daha kalın bir tada güvenlidir, bu da buhar cihazı üzerinde daha hızlı bir şekilde gelişeceği anlamına gelir. 

Boğazın sert vuruşuna veya daha fazla aromaya ihtiyacınız varsa, yüksek PG sizin için uygun olabilir. Ancak eğer daha yumuşak boğaz vurmayı ve daha fazla buhar tercih ederseniz, yüksek VG daha iyi bir seçimdir.

Tıpkı gerçek bir sigara alman gibi, denemene kadar gerçek tadını bileceksin. Hangi tadı tercih edeceğinizi bulmak için deney yapmanızın nedeni budur. Sadece cappuccino seviyorsanız bu buhar tadı seveceğiniz anlamına gelmez. 

Kısacası, elektronik sigara tütünden daha sağlıklı bir alternatiftir. Gerçek sigarayı bırakmanın iyi bir yolu.

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com