E Sigara Nasıl Sarj Edilir

E Sigara Nasıl Sarj Edilir


Elektronik Sigarayı Neden Prizden Şarj Etmemeliyim?

Yukarıda belirtiğimiz üzere prize gelen yüksek enerji akımı cihazı kitleme riski taşımakta ve içerisinde yer alan chipseti yakmaktadır. 2016 ve 2017 yıllarında üretilen yeni nesil elektronik sigara modellerinde yer alan yüksek güvenli çift devre koruma sistemi mevcut olup yüksek akımın geldiği durumlarda devreye girer ve kendini kitlemektedir. Bu olumsuz durumlarda cihaz tekrar açılmaz ya da şarj görevini devre dışı bırakır. Bir çok kullanıcı gece şarja takıp sabaha kadar şarjda bıraktığından genelde, bu tür olumsuz sonuçlarla karşılaşmaktadırlar.


Daha Güvenli ve Problemsiz Elektronik Sigara Şarj Etmek İçin Öneriler

Genelde cihazlar fabrikasyon çıkışlı şekliyle %30 şarj vardır. Cihazı bu şekilde kullanabilirsiniz. Şarj bittiğinde ilk 3 saat USB Kablosu ile Bilgisayar, Araç Kiti ya da PowerBank gibi USB çıkışı olan yerlerden şarj etmeniz önerilmektedir. Satışa sunduğumuz Joyetech elektronik sigara modelleri olmak üzere, Smok ve Eleaf Vaporesso modelleri, pilli ya da dahili pilli olması farketmeksizin ortalama süre ile 1 güne yakın şarj süresi ile rahatlıkla kullanılabilmektedir.


E-SIGARA PILINI ŞARJ ETME: SSS


Tıpkı cep telefonunuzdaki gibi, e-sigara pilinizin şarj edilmesi gerekiyor. İyi bir şey, muhtemelen e-sigara telefonunuz kadar sık ​​şarj etmek zorunda kalmazsınız, ancak bunu düzgün yapmanız önemlidir. Son zamanlarda, müşterilerden e-sigara ücretiyle ilgili bazı sorular aldık.


İstediğiniz zaman başvurmanız gereken bir şey hakkında yazmak için en iyi şey olduğunu düşünüyorduk. Dökümanlardan aldığımız en sık sorulan soruların listesi:


1. YENI E-SIGARAIMI HEMEN KULLANABILIR MIYIM?

Evet. Kişisel e-sigara başlangıç kiti filtreleri, bir lityum yeniden şarj edilebilir pil ve bir USB şarj ile birlikte gelir. Pili aldığınızda hemen% 60 şarj olur, böylece hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Birkaç kez yanıp sönmeye başladığında, pili şarj etmenin zamanı geldi.


2. ELEKTRONIK SIGARAIMI NASIL ŞARJ EDERIM?

E-sigaranızı şarj etmek çok basit bir işlemdir. Kartuşunuzu pilden sökün ve daha sonra kullanmak üzere kasanıza koyun. Daha sonra şarj etmek için pilinizi USB Şarj Cihazına hafifçe vidalayın ve USB şarj cihazını bilgisayarınıza takın. Pilin şarj olması için bilgisayarınızın açık olması gerekir. Pil şarj edilirken LED ışığı yanık kalır. Şarj bittiğinde LED ışığı kapanır. LED ışığı kapandığında USB şarj cihazını bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde çıkarabilir ve fişini prizden çekebilirsiniz. Ardından pili hafifçe USB şarj cihazından çıkarın ve kartuşa geri vidalanmaya hazırdır. Artık yeniden teneffüs etmeye hazırsınız!


3. AMA YA BILGISAYARIN YAKININDA DEĞILSEM?

Sorun değil!  e-sigarayı başlatma kitinizle birlikte aksesuar olarak satın alabileceğiniz üç şarj cihazı türü vardır. Bir var kullanışlı olabilir araç şarj adaptörü sabah işe giderken olduğunda, e-sigara pili şarj edebilirsiniz. Ayrıca evin her yerine takabileceğiniz pili şarj etmek için 3 uçlu bir duvar adaptörü bulunur . Tatillerde bulunuyorsanız veya yalnızca herhangi bir yerde pilinizi şarj etme özgürlüğünüzü istiyorsanız, itme şarj teknolojisine sahip Taurus PCC-5s taşınabilir kutusu iyi bir seçenek olabilir .


4. NE KADAR SÜRE IÇIN BORÇLANDIRMAM GEREKIYOR?

Ortalama olarak bir pilin şarjı 2 saat ile 2,5 saat arasında sürer. LED ışığı söndüğünde tam şarj olduğunu bileceksiniz. Acil bir durumda e-sigaraya ihtiyacınız varsa, biraz şarj edebilirsiniz, ancak pil ömrünü uzatmak için her zaman şarj etmenizi öneririz.


5. YÜKLEME NE KADAR SÜRER?

Tam bir pil şarjı, 150 puf kadar sağlar. 5-7 kez teneffüs etmek, tam bir sigara içmekle karşılaştırılabilir; bu da kullanımınıza bağlı. Hafif bir kullanıcı için, pil şarjı 24 saat boyunca sürmelidir. Orta dereceli bir kullanıcı için 8 saat, ağır bir kullanıcı ise 3 saat sürmelidir.


6. ELEKTRONIK SIGARAYI NASIL ŞARJ EDEBILECEĞIME DAIR BILGI ALABILECEĞINIZ BAŞKA BIR YER VAR MI?

Evet. Vaping Topluluğu hakkında daha önce yayınladık ve sizin gibi vaping ile ilgili sorularınızla birlikte birçok döküman var. Neyse ki, e-sigara şarjının en iyi yolları ile ilgili çok sayıda yanıt var. Vaping ile çalışmaya başlamak için E-sigara Forumunu kontrol edin .

E-sigara veya elektronik sigara ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle 01-4750000 numaralı telefondan iletişime geçmekten çekinmeyin ya da e-sigara temelleri ile ilgili daha fazla bilgiyi  buradan edinebilirsiniz.

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com