Elektronik Sigara Bakımı Nasıl Yapılır?

Elektronik Sigara Bakımı:

Sigara içen bir kullanıcı olarak, elektronik sigara bakımının, pil ve kartuş ömrünü uzatmanın gerekli bir yolu vardır. Ünitenize bakmak için hazırlamanız gereken şeyler: 

1. Alkol 
2. Dokular ve Q-ipuçları 
3. Cımbız 
4. Havlu 
5. Tırtıklı bıçak 

E-sigaranızı muhafaza etmeniz için bazı ipuçları:

1. E-sigara pili ve atomizörü temizlemek için alkole batırılmış dokuları kullanın.

2. Atomizatörün iç kısmını doku ile temizleyin.

3. Eğer E suyu içine sızıntı ağızlık ve buhar azalmaya neden olur, kartuşu çıkarmak ve ağız parçası içinde sıvıyı emmek için küçük boyutta bir doku kaydırma deneyin. 
4. Kartuşunuzu e meyve suyuyla doldurursanız, fazla suyunu atomizörün sonuna kadar üfleyebilir ve yakalamak için dokuyu tutabilirsiniz. 
5. Nikotinin derinize dokunmasını önlemek için nikotinin içine batırılmış katolizeri çekmek için bir cımbız kullanmak akıllıca olacaktır. 
6. E tütünü kullandığınızda, akünün ve atomizörün bağlantı noktalarında tıkanıklık olduğunu keşfedeceksiniz. Ve gasp elektrik akışını engelleyecek. İplikleri doku ile temizleyin ve atomizerin içindeki temizlemek için q uçlarını kullanın.
7. Cımbız, atomizerinizi derinlemesine temizlemek için de yararlı bir alettir. Püskürtücü tutmak için cımbız kullanın ve atomizörün açık ucuna sıcak su dökün. Atomizörünüz düzgün çalışamazsa, yöntem ömrünü uzatabilir. 
8. Clearomizer'ı ucu bulunmadan durulayın ve kule ile kurutun. Tankı aşırı miktardaki sıvıdan çıkarın ve yarım su ile doldurun. Kalan sıvıdan kurtulmak için tankı sallayın. Kurutmak için havluyu kullanın. Bir başka yöntem, kalan sıvıları yakmaktır. Bu sizin için biraz zor olabilir. Yaklaşık 5 saniye bataryaya CE takmak için dikkatli olmalısınız. Ve daha fazla gaza basmadan tekrar deneyin. 
9. Atomizörünüz DOA görünüyorsa, bu doğru olmayabilir. Yapmanız gereken tek şey bataryaya bağlanıncaya kadar orta tepeli tırtıklı kenarlı bıçak ucu ile ayarlamaktır.
10. Parçanın değiştirilmesi için hazırlık yapın. Değiştirmek için ekstra e-sigara pil ve atomizer gereklidir.


Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com