Menu
Your Cart

Elektronik sigara ömrü ne kadar?

Elektronik sigara ömrü ne kadar?Elektronik sigarayla 
ilgili sıkça sorulan sorular , bir pil ne kadar sürebilir? Catomizer ne kadar süre dayanır? Bir sigara paketi ne kadar sürer? Bu soruların cevapları büyük ölçüde sigara içenlerin çeşitlerine bağlıdır. Farklı sigara stilleri, farklı e sigara deneyimlerinden yararlanabilir. 

Sigara ne kadar sürebilir?

Bu, kullanım sıklığı, pil boyutu, iyi bakım ve yerel çevre temel alınarak oluşturulmuştur. Örneğin, pil ömrü, oda sıcaklığında değişen sıcaklığa göre daha uzundur. Çoğu elektronik sigaranın şarj edilebilir ve daha uzun süre dayanabilen standart kapasiteli piller vardır. Bir eCig pil , değiştirilene kadar en az bir ay sürebilir.


Mini, standart ve yüksek kapasiteli batarya boyutları bataryanın ömrünü de belirleyebilir. Akünün ömrü de farklı markalardan farklılık göstermektedir. Çoğu kullanıcı için, değiştirilmesi için ikiden fazla pil hazırlamanız önerilir. 

Bir cartomizer ne kadar sürebilir? 
Atomizör ve kartuş kombinasyonu kartomizerdir . Atomizatördeki bir metal bobin, e sıvı kaynatabilir ve ağız yoluyla ciğerinize geçen buhar üretebilir. Bazen yanık bir tat alırsınız, çünkü bobin çok kuru ve yanar. Bu nedenle atomizörün daima kartuştan önce değiştirilmesi gerekiyor. 
Bir cartomizer'ın bir yıl sürebileceği söylenir. Ama aslında ömrü yaklaşık bir ya da iki aydır. Genellikle kartomizerin ömrü tip ve kullanım frekansı ile belirlenir. Dolayısıyla iki kartomizer daha hazırlamak akıllıca olacaktır. Cartomizer'iniz çalışamazsa veya yeterli buhar üretemezse, bunu değiştirebilirsiniz. 

Bir sigara paketi ne kadar sürebilir? 
Buhar alışkanlığınıza bağlı. Şarj edilebilir bir e-sigara bir paket sigara ile eşittir. Her gün iki paket geleneksel sigara içiyorsanız, yalnızca 2 e tütün kullanmanız gerekir. Ancak, tek kullanımlık e-sigara kullanırsanız, iki paket e sigara ve daha yüksek fiyata eşittir.

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com