En iyi elektronik sigara likiti

En iyi elektronik sigara likitiCuttwood Likit: 3 yılı aşkın yoğun şekilde satılan ve kullanıcılar tarafından büyük bir memnuniyetle kullanılan Cuttwood Marka Elektronik Sigara likit aroma çeşitleri sigara bırakma noktasında başarılı olduğu kadar, nargile çekimi kullanımlarında da büyük keyif sunmaktadır. Tütün aroma çeşitleri ile birlikte meyve aroma çeşitleri de oldukça kaliteli ve stoklarımızda yer almaktadır.One Hit Wonder Likit: Karışık meyve aroma çeşitleri bulunan ve Amerika’da üretilen bu eşsiz likit çeşitleri 180 ml olarak kutulanmış ve bu şekilde satışa sunulmaktadır. En çok beğenilen aroma çeşiti, Milk Man ve Muffin Man olarak bilinmektedir. Orjinal ve kapalı kutusunda Smokturkey.com sitemizin One Hit Wonder Likit kategorisinde yerini almaktadır.


Naked 100 Elektronik Sigara Likit: Premium likit olarak tanımlanan bu harika likit markası, The Schwartz bünyesinde üretilmekte ve özellikle meyve aroma çeşitleri 2017 son çeyreğinde ülkemizde de büyük ses getirmiştir. Sitemizde en çok satılan 6 farklı çeşit stoklarımızda yerini almaktadır.


Halo Likit: Premium seviyesinde marka kalitesini asla bırakmayan ve kendine özgü tat aromaları ile stoklarımızda yerini alan Halo marka likit, stoklarımızda orjinal olarak yer almakta olup, güvenle kullanabileceğiniz bir aroma çeşitidir.Five Pawns Likit

Castle Long 60 ML : Premium Likit olarak tanımlanan bu harika aroma çeşit aroma çeşitlerinin zirvesinde olarak tanımlanır. Burbon, Hindistan Cevizi, Badem, Vanilya fasulye, Kahve Şekeri gibi özel tatlar yer alırken profesyonel kullanıcıların bir numaralı tercihidir.

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com