Halo Likit Türkiye

Halo Likit Türkiye.


Amerikan Yapımı E-likit

Halo likit neden tüm E-likitlerini ABD'de ürettiğini biliyor musun?

Çünkü böyle yapmak ürünlerimizin kalitesi ve tutarlılığı üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmamızı sağlıyor.

Bu taahhüt, bizi Gainesville, FL'daki en gelişmiş 100.000 metrekarelik tesisimize götüren kariyer değil, çünkü birinci sınıf ürünler yapmaya devam ediyor.

Halo müşterilerimize kararlıdır, E-likit gibi yenilebilir bir ürünün kontrolümüz dışında üretilmesine izin veremeyiz. Bu yüzden kendimiz üretiyoruz. Bu şekilde, size gönderdiğimiz her bir premium likit şişesinin aynı tatili ve beklediğiniz harika kaliteyi hak ettiğinizi biliyoruz.

Daha Yüksek Standartlar

Tüm e-likitlerimizi ürettikçe, Halo en iyi malzemeleri tedarik edebilir. Diğer e-sigara tedarikçileri, bazen kalite standartlarının Birleşik Devletlerinkinden çok daha düşük olduğu ülkelerde e-sıvı üretmek için yabancı üreticilere güvenmektedir. Çoğu kez bu e-sigara tedarikçileri, ürünlerini e-likite hangi bileşenlerin girdiğine dair hiçbir fikri olmayan müşterilere satacak.


Halo daha yüksek bir standarda sahip.

Üretimimizi yurtiçinde yaparak, Birleşik Devletler Farmakope dereceli Nikotin, Propilen Glikol ve Bitkisel Gliserin gibi prim malzemeleri tedarik edebiliriz. Yalnızca, bağımsız bir laboratuarda test ettiğimiz Lezzet ve Özü Üreticileri Birliği onaylı tatlandırıcıları kullanıyoruz.

Laboratuar ve temiz odalarla donatılmış kendi en son teknolojiye sahip tesisimize sahip olarak, bunu sağlayabiliriz:

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com