Iqos Heets - Amber - Yellow - Turquoise - Parliament Fresh

Iqos Heets - Amber - Yellow - Turquoise - Parliament Fresh


Büyük tütün şirketlerinin bakışlarını e-sigara ve elektronik sigara yönüne çevireceğinden, küresel ölçekte ve nüfuz sahibi bir varlıktan önce sadece bir zaman meselesiydi . İster bir tehdit olarak isterse bir iş fırsatı olarak elektronik sigara bakıp bakmadıklarını, her iki şekilde de yapılması gerektiğini biliyorlardı.


Başlangıç ​​kiti olarak etiketlenebilen IQOS, bu ikilemlere tütün devleri cevabı gibi görünüyor ve ikinci kategoriye giriyor. IQOS, Philip Morris'in geleneksel ekmek ve tereyağ ürünlerini, yaprak tütününü yenilikçi “ısıyla yakmayan” (HNB) elektronik sigara kapsülü ile birleştiren bir cihazla elektronik sigara pazarına girmeye çalışmaktadır.


IQOS Phillip Morris İncelemesi


IQOS'un ana cazibesi, gerçek sigaralara benzeyen fakat çok daha kısa olan ve gerçek tütün, bitkisel gliserin, tatlandırıcılar ve nikotinin bir karışımını içeren HEET çubuklardır. Bu çubuklar elektronik sigara cihazına yerleştirilir, ısınır ve tütün dumanına benzeyecek şekilde dokunmuş ve aromalı bir buhar üretir.


HEET çubukları sınırlı bir elektronik sigara ömrüne sahiptir ve sadece tek kullanımlıktır. HEET çubukların bir paketi, elektronik sigara cihazını saklamak, temizlemek, taşımak ve şarj etmek için çok kullanımlı bir elektronik kasa da içeren tüm IQOS sisteminin satın alınmasıyla birlikte gelir.

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com