Juul Elektronik Sigara Tanıtım

Juul Elektronik Sigara Tanıtım

Perspektifimiz

JUUL Labs, dünyanın bir milyar yetişkin sigara içicisinin yaşamını iyileştirmek amacıyla kuruldu. JUUL'un yetişkin sigara içenler için ilk uygun alternatif olduğuna inanıyoruz. 
Sigara içmek sağlığınız için kötüdür ve şu anda nikotin ürünlerini kullanmayanlar başlamamalıdır.

Sigara içme alternatiflerinin tartışmaya konu olmaya devam ettiğini biliyoruz. Diyaloğu, tartışmayı ve verileri memnuniyetle karşılıyoruz. Aşağıda bu konularda birkaç JUUL Labs perspektifleri vardır:

 

JUUL Teknolojisi

JUUL, bir alev kullanmak yerine, düzenlenmiş bir ısıtma elemanı kullanarak bileşenleri harekete geçirmek için bir aerosol oluşturur. Sigara içen yetişkinlere mümkün olduğunca kolay geçiş yapmak için basitlik ve memnuniyet üzerine odaklanıyoruz:


  • JUUL, tutarlı teslimatı sağlayan ve yanmayı önleyen bir sıcaklık düzenleme sistemine sahiptir. Bu, kısa ponponlarda veya derin çekimlerde nefes alıp almamanız, buharın her zaman ideal sıcaklıkta ve asla yukarıda olmadığı anlamına gelir.
  • JUUL, mümkün olduğu kadar kolay geçiş yapmak için yanıcı ürünler olarak kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Sadece en kaliteli üretim malzemelerini ve lezzet bileşenlerini kullanıyoruz.
  • Piyasadaki diğer alternatiflerden farklı olarak, JUUL elektronik sigara içen kişilerin değişimini sağlamak için bir sigaraya benzer nikotin seviyelerini barındırmaktadır.
  • Yetişkin sigara içenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi yollar bulmak için sürekli araştırma yapıyor ve yenilik yapıyoruz.

 

Düzenleme ve Kamu Politikası

Nikotin ürünlerinin makul şekilde düzenlenmesini destekliyoruz ve ilgili tüm yasa ve yönetmeliklere uyuyoruz.

Sigara ile ilgili halk sağlığı kaygılarını paylaşıyoruz; Aslında, şirketimizin misyonunu oluştururlar. Yıllarca etkili tütün kontrolünü zayıflatmak için JUUL yaratmadık ve yeni bir sigara içen nesli görmek istemiyoruz. JUUL'un sigara deplasmanını hızlandıracağına inanıyoruz.

JUUL'un performansını ve etkisini anlamak için kararlıyız. Alanındaki önde gelen bilim adamlarının en yeni araştırmalarını bir araya getirerek yeniliğimizi sürdürüyoruz.

Yanıcı sigarayı sonlandırmak için çözümün bir parçası olmak istiyoruz, gençliği çekmek için hiç bir sorun değil, sigara içenler veya eski sigara içenler nikotin ürünlerine. JUUL'u münhasıran yetişkin sigara içenlere ulaştırmak için zaman ve kaynaklarımızı yeni yollarla harcıyoruz ve bu konudaki tartışmaları memnuniyetle karşılıyoruz.

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com