Juuling Elektronik Sigara Markası

Juuling Elektronik Sigara MarkasıJuuling elektronik sigara, üniversite kampüslerine vuran son çılgınlıktır ve hayır, Candy Crush'un yeni bir versiyonu değildir.

Jugular, çoğu insanın onları bir e-sigara olarak tanıyamadığı bir şekilde tasarlanmış bir buharlaştırıcıdır .

Sadece elinizin avuçlarına sığacak kadar küçük olan Juul buharlaştırıcıları değil, aynı zamanda bir dizüstü bilgisayarın USB yuvasına takıldığında şarj edilebilir, bu da öğrencilerin sınıfta flash sürücü olarak aktarılmasını kolaylaştırır.

Bu iki tasarım öğesi arasında ve Juul lezzet kabuğunun krema brulee, serin salatalık ve mango gibi lezzetlere dönüşmesi, bu e-sigara tüm öfke haline geldi.


Gerçekten O Popüler Juuling mi?

Juul elektronik sigara cihazı 2007 yılında iki Stanford mezarı tarafından icat edildi ve o zamandan beri pazardaki en çok satılan e-sigara haline geldi ve Nielsen verisine göre pazar payının yüzde 32'sini yakaladı .

Içinde Bir rapor Washington Square News , New York Üniversitesi'nde öğrenci gazetesi, Illinois bir Üniversitesi'nde bir parça ise öğrenciler, yurtta içeride bunları kullanmak olduğunu söylüyor bağımsız öğrenci gazetesi bir salgın olarak Juuls açıklar “Kampüste süpürme.”

Elverişli mağazalara ek olarak, Juul ürünleri web siteniz üzerinden satılmakta olup, doğum tarihinizi, yasal adınızı ve daimi adresinizi belirterek en az 21 yaşında olduğunuzu doğrulamanız gerekmektedir. satın alabilirsiniz.

Ancak, bir Boston doktoru WFXT'ye , gençlerin hala yaşlarına ve ön ödemeli bir banka kartı kullanarak Juuls'ları çevrimiçi olarak satın aldıklarını söyledi .

Tamam, ama gerçekten çok kötü olan zenciler mi?

Birçok kişi, Juuls gibi e-sigara kullanıyor, çünkü tütün sigaranın katran ve kansere neden olan diğer kimyasallarla yapılmıyorlar . Ancak, bir Juul podunun bir paket sigara olarak aynı miktarda nikotin içerdiğini düşünürsek, şirketin web sitesine göre, gençlerin bunları kullanmaya başlamaları sorunludur.

Amerikan Alerji, Astım ve İmmünoloji Koleji direktörü Dr. Michael Blaiss, “Bu güvenli bir alternatif değil” diyor. “Tütün sigaralarından daha mı güvenli? Evet. Sorun şu ki, nikotinin kendisinin önemli etkileri olabilir. ”

JUUL daha güvenli nikotin kaynağı ile sigarayı değiştirmek isteyen kişiler için etkili kılan bir sigara, neredeyse yanı nikotin sağlayan küçük bir kişisel buharlaştırıcı olduğunu. Birçok JUUL kullanıcısı, JUUL “juuling” e esigara der.

Popülerliği nedeniyle, JUUL çok dikkat çekti - hepsi iyi değil. Tütün kontrol grupları, juuling'in bir salgın olduğunu ve üretici JUUL Labs'ı gençlere yönelik gizli vape tasarlamasıyla suçladı. Ancak küçük boyutu ve hafifliği, kullanışlı, taşınabilir bir cihaz isteyen veterinerlere fayda sağlar.

Bazı JUUL kullanıcıları, JUUL'u “juuling” olarak elektronik sigara eylemine atıfta bulunurlar. Ve JUUL ile ilk kez vaping yapmaya başlayan bazı kişiler, tüm insan dokularına Kleenex olarak atıfta bulunduğu gibi, tüm “vaping” seslerini çağırırlar. Ancak JUUL, tüm vapurlar gibi çalışır: batarya ile çalışan bir cihaz, bir fitil ile bobine çekilen sıvının buharlaşmasını sağlayan bir bobini ısıtır. E-sıvı, propilen glikol veya bitkisel gliserin (veya her ikisi) bir baz, genellikle bir miktar aroma ve vaper isterse nikotin içerir.

JUUL içindeki e-sıvı , sıvının pH'ını azaltan ve kullanıcı için daha az sert ve daha az nikotin konsantrasyonu sağlayan kimyasal bir formülasyon olan “ nikotin tuzları ” ile yapılır . Yüksek mukavemetli nikotin, JUUL kadar küçük bir cihazda bir gerekliliktir. Küçük pil ve kapsül - her biri sadece 0.7 mL e-sıvı içerir - eğer JUUL yüksek bir nikotin konsantrasyonuna sahip değilse çok hızlı bir şekilde kullanılabilir.

JUUL hakkında ortak bir iddia, her kapsülün bir paket sigara kadar nikotin içermesidir. Bu doğru, ama bu aldatıcı bir ifade, çünkü juleler zaten bir defada tüm kapsülleri vape etmiyor. Bütün bir kapsülü kullanmak, bir paket sigara içerken yüzlerce - aynı miktarda puf alır.

Juul nikotini bir sigara gibi verir. Sigara içenler hedef pazar olduğundan, bu iyi bir şeydir. Espresso kafeinle birlikte olduğundan, JUUL, daha düşük dayanımlı nikotin kullanan büyük buharlaştırıcılardan daha küçük bir buhar pufuna nikotini konsantre eder. 12 onsluk bir damlama kahvesi, aynı miktarda kafeine sahipken, espresso çekimi, kafeinin etkisini hızlı tüketilen tek bir onsa yoğunlaştırır.

Birçok kahve meraklısı bu deneyimi tercih ediyor. Ve yanıcı sigaraların güçlü nikotin teslimine alışmış birçok sigara içicisi JUUL'dan benzer bir deneyim kazanır.


Juuling neden popüler?

JUUL, büyük tekrar doldurulabilen vapurlarla uğraşmak istemeyen sigara içenlere yönelik sigara ve itiraz kolaylığına sahiptir. JUUL'un uzman vape mağazalarının dışında yer alması, daha fazla sigara içmenin ürünü satın alması anlamına geliyor. Market marketinde, JUUL şu anda tüm tütün endüstrisine ait rakipleri bir araya getiriyor .

Önceden doldurulmuş JUUL kapsülleri çeşitli tatlarda mevcuttur. Okuyucularımıza göre en popüler olanı Mango, ardından Cool Mint. En az popüler olanları, Fruit Medley ve Virginia Tobacco'dır. Bu arada, bu sıra dışı değil. Yanan tütünün sert tadı arkasından ayrıldıktan sonra, veterinerler genellikle tatlı ve şeker benzeri tatlar ararlar.

Esrar yağıyla nikotin e-sıvısının yerini alan juulers hakkında hikayeler var. JUUL doldurulabilir olacak şekilde tasarlanmamıştır, ancak biraz çaba ile açılıp tekrar doldurulabilir. Bununla birlikte, JUUL'deki hassas fitil ve bobin, marihuana ekstreleri gibi kalın yağları buharlaştırmak için tasarlanmamıştır. Bunlar özellikle görev için yapılmış vape kalemlerden vapur.


Juuling güvenli midir?

Vaping sadece yaklaşık on yıldır etrafta dolaşıyor, bu yüzden veterinerlere uzun vadeli sağlık verilerini toplamak için zaman olmamıştı. Halk Sağlığı İngiltere'den Profesör John Newton'a göre, “Vaping sigara içme riskinin bir kısmı, en az% 95 daha az zararlı ve etraftakiler için ihmal edilebilir bir risktir”.

Amerikan Kanser Derneği gibi Amerikan sağlık otoriteleri, artık sigaradan tamamen vapinge geçişin sağlık için önemli faydalar sağladığı Kamu Sağlığı İngiltere ile hemfikir .


İnsanlar neden niçin korkuyorlar?


Bazı insanlar, gazetelerde ve televizyon haberlerinde endişe verici hikayeler gördüklerinden, sıkıntıya dalmaktan endişeleniyorlar. “Juuling” kelimesi genellikle genç vaping için catchall terimi olarak kullanılır. Tüm vaping ve nikotin kullanımına karşı çıkan gruplar tarafından harekete geçirilen ve anne-babalar ile anlaşılır bir şekilde endişelenmeyi amaçlayan, çocuklara yönelik korku ve şüphe yaratma kampanyaları devam ediyor.

University of Waterloo (Ontario) sosyolog Amelia Howard, smokturkey.com'a yaptığı açıklamada, “Bir genç yaşlanma 'salgınının medya raporları', bu ürünleri düzenli olarak kullanan ve hiç sigara içmeyecek şekilde çok düşük düzeyde olduğunu gösteren nüfus çalışmalarına katılmıyor. “Juuling hikayeleri, ahlaki bir paniğin klasik ayırt edici özelliklerine sahiptir: abartılı riske dayalı yaygın korku.”

JUUL genellikle “gençlere yönelik pazarlama” yapmakla suçlanır ve çocuklara yönelik olarak, bu sulamanın ve vapingin çocukları sigara içmeye teşvik ettiği yönünde endişeler duyulmaktadır. Ancak, anketler ölçülmeye başladığından beri genç sigara içen en düşük seviyeye indi.

Ulusal Uyuşturucu Kötüye Kullanımı Enstitüsü'ne göre , 1997 yılında 12. sınıf öğrencilerinin yüzde 24,6'sı sigara içiyordu. Ancak 2017'de günlük yüzde 4,2 oranında sigara içildi. Ve kendini vaping eden genç düşüyor. 2015'ten 2016'ya kadar, e-sigara kullanmayı bildiren ortaokul ve lise öğrencilerinin sayısı neredeyse yüzde 30 düştü .

“Bu, yıkıcı inovasyon politikasının ışığında anlaşılmalıdır” diyor Amelia Howard. “Vaping sigara içme sorununu çözüyor ve sigara yapmak için duruyor - ve tütün bağımlılığının tedavisi - eskimiş. Cazip bir kitle pazar ürünü olarak JUUL özellikle mevcut çıkarları tehdit ediyor ve mükemmel bir hedef. ”


İyi mi yoksa kötü mü?

Sulamanın iyi ya da kötü bir şey olup olmadığına karar vermeden önce, neyin yerini aldığını düşünün. Vaping onlar için mevcut değildi çoğu juulers muhtemelen sigara içen olur.

Bu nedenle, yatarak içme, mevcut sigara içenler için sigaradan uzak bir yol sunsa da, ya da sigara içmeye başlayabilecek kişiler için bir alternatif sunsa da, bu, nefes almayan dumanı içermeyen bir nikotin seçimi sağlar.


Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com