Premium E-likit ve DIY E-sıvısı, hangisi daha iyidir?

Premium E-likit ve DIY E-sıvısı, hangisi daha iyidir?


Kullanıcı olarak, elektronik sigara yı çok fazla e-sıvı zorlayabileceğini hepimiz biliyoruz . Örneğin, bir alt ohm aygıtı kullanırsanız, muhtemelen günde 10 ml e-sıvı tüketirsiniz. Daha da kötüsü, eğer tercih ettiğiniz e-sıvı sattıysanız, dükkanın elini boş bırakırsınız ya da sizi tatmin edici bırakmayan ürünleri satın alırsınız.


Bu sorunu çözmek için herhangi bir çözüm var mı? Evet tabi ki! Kendi e-meyve suyunu kendin yapabilirsin. Hiç zor değil. Kendi e-meyvesini yapmak tıpkı bir yumurta kaynatmak gibidir. Bazı rehberlikle kendi e-meyvelerinden bir şişe hazırlayabilirsiniz!


Bununla birlikte, birçok insana, DIY E-sıvı kalitesini hala endişelendiriyorlar. Prim e-sıvı ile DIY e-sıvı arasında büyük bir fark olduğunu söylüyorlar. Dolayısıyla sorunlar ortaya çıkıyor; prim e-sıvı ve DIY e-suyunun avantajları ve dezavantajları nelerdir ve hangisi daha iyidir?


Premium E-sıvı ve DIY E-sıvı , hangisi daha iyidir?Aslında premium e-juice ve DIY e-sıvı arasında bazı farklılıklar bulunduğunu itiraf etmeliyiz. E-sıvı esas olarak dört bileşenden oluşur: propilen glikol, bitkisel gliserin, sıvı nikotin ve tatlandırıcı. Bu bileşenlerin kalitesi, e-suyun lezzeti, kıvamı ve bulut üretiminde hayati bir etkiye sahiptir. En iyi üreticiler en iyi malzemeyi kullanabilir ve bu malzemeleri profesyonel bir şekilde harmanlayabilir. Çoğu durumda, birinci sınıf e-meyve sıvı sıklıkla ev yapımı e-meyvelerden daha iyi teneffüs eder ve tadar.


Bununla birlikte, premium e-sıvı sıkmak oldukça pahalı. Yeterince zengin olanlar için, gerçekten zayıftır. Fakat birçok insan için para hala önemli bir husustur. Premium e-suları sık sık ev yapımı olanlara kıyasla daha iyi bir tada sahiptir ancak uzun vadede ev yapımı e-meyve sıvı size çok fazla para kazandıracaktır. Dahası, e-meyve suyunu doğru şekilde üretir ve kaliteli malzemeler ve ekipmanlar kullanırsanız, aynı zamanda lezzetli bir e-sıvı da alabilirsiniz.


Premium E-sıvı ve DIY E-sıvı , hangisi daha iyidir?Kendi e-meyvelerinizi hazırlamaya karar verdiyseniz, bazı hazırlıklar yapmanız gerekir. Kendi e-suyunu yapmak için gereken belirli malzemeleri, ekipmanı ve adımları anlatan birçok çevrimiçi kaynak var. Başlangıç ​​olarak, bazı kit, Propilen Glikol , Bitkisel Gliserin , nikotin ve lezzet, vb başlamak için satın almanız gerekir . Başlatıcıya, çok fazla Propilen Glikol ve Sebze Gliserini almama tavsiyem var. Her biri bir litre yeterlidir. Nikotin olarak, yüksek kalitede olanları satın almak önemlidir. Ayrıca, nikotin havaya maruz kaldığında kolayca uçucu hale gelir, bu nedenle şişeyi kullandıktan sonra sızdırmaz hale getirdiğinizden emin olun.


Sonuç

Hem premium likitler hem de ev yapımı meyve suları, avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Para bir sorun değilse, e-sıvı sıkıştıracak vaktiniz yoksa da yüksek kaliteden zevk almak istiyorsanız, o zaman premium e-sıvı seçebilirsiniz. Boş zamanları olan ve sıvıları karıştırmak için laboratuar tarzı prosesin tadını çıkarmak isteyenler için ev yapımı e-sıvı hazırlamayı deneyebilirler.


En azından son olarak, evde e-suları hazırlama yoluna gitmemize veya bir vape dükkânında premium olanları almaya karar verip vermediğimize bakılmaksızın, e-suyumuzun keyfini çıkarmayı unutmamalıyız.

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com