RBA RDA VS: Yeniden Sarılabilir Atomizer Kılavuzu

RBA RDA VS: Yeniden Sarılabilir Atomizer Kılavuzu


İlk yeniden yapılandırılabilir atomizerinizi satın almayı planlıyorsanız , bu e sigara cihazlarının geniş bir seçiminin olduğunu göreceksiniz. Karar vermek sizin için zor. Bu makale RDA ve RBA'ya giriş konusuna odaklanacaktır. 

RDA (yeniden yapılandırılabilir damlayan atomizer) - E suyu sıkacak hiçbir deponuz olmadan, fitil üzerinde e sıvıyı damlatmanız gerekir. Kolayca fitil veya bobin yerine geçebilir ve ohm çıktısını ayarlayabilirsiniz. Bununla birlikte, fitil veya bobin çok fazla sıvı tutamaz ve sık sık sıvı doldurmanız gerekir. 

RBA (yeniden yapılandırılabilir atomizer) - RBA, e suyu sıkacak bir tanka sahiptir ve RDA'dan daha sık sıvı doldurmanız gerekmez. Ancak fitil veya bobin yeniden yapılandırılabilir atomizer olarak değiştirmek daha kolay değildir.

Günümüzde giderek artan sayıda e-cig kullanıcısı, daha yüksek buhar üretimi ve daha iyi tat için RDA ve RBA'yı tercih etme eğilimindedir. Sigara içenlerden bazıları tankı olmayan yeniden yapılandırılabilen bir damlayan atomizörün gerçekten işe yarayıp yaramayacağını merak ediyor olabilir mi? E suyu düz bir şekilde fitil üzerinde damlatabildiğiniz için BK, kolay bir elektronik sigara ayarıdır. Ekstra su tutmak için bir depo ile, RBA tekrar doldurmadan önce daha uzun süre yağdan boya geçirmenizi sağlar. 

Yeniden yapılandırılabilir atomizer güvenliği Yeniden yapılandırılabilir atomizer kullanılarak
vaping deneyimi özelleştirilebilmesine rağmen, bobinler oluşturmanız ve bir elektronik devre oluşturmanız gerekir. VAT, voltaj ve uygun olmayan dirençle uğraşıldığı için bazen akü aşırı yüklenmesi ve elektronik sigara patlaması meydana gelecektir. Bu nedenle güvenlik, tüm e-cig kullanıcıları için en önemli şey ve DIY öncesi kadar çok şey öğrenmelisiniz.

: Rebuildable atomizör hakkında temel bilgiler 
Pil:
Genellikle piller güç BKİ ile RBA için pillerin 18X serisidir. 18 sayısı, pil genişliği anlamına gelir ve uzunluk ikinci iki sayıdır. Pilinizin kapasitesini ve sınırların çok büyük olup olmadığını bilmek çok önemlidir. 

Bobinler: ısıtma bobini sıcak sıcaklık elektrik iletkenliği sağlar Kanthal A-1 direnç telinin, yapılmıştır. Tel kalınlığı yassı telin daha büyük gösterge sayısı tel tel kalınlaşırken ve daha az direnç gösterirken yuvarlak telin daha büyük gösterge sayısı, telin daha ince ve daha direnci anlamına gelen direncini belirler.

Ohm okuyucu:
Yeniden yapılandırılabilir atomizer, ohm okuyucu olarak bilinen dijital ekranlı bir kutuya vidalayın önce fitillerine ve bobinlerine bir şey yapmayın. Hiçbir şey görüntülenmezse, atomizörü kontrol etmeniz gerekir.

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com