Vaporesso'nun Yeni Markası Renova Zero

Vaporesso'nun Yeni Markası Renova Zero


Renova'ya Giriş. Vaporesso'nun öncülüğünü yaptığı bu yeni marka, 5 Haziran 2018'de resmen piyasaya sürüldü. Vaporesso, geçmişte CCELL bobinleri ve çok beğenilen OMNI çipleriyle yaptıkları gibi, e sigara teknoloji inovasyonuna odaklanmaya devam edecek. Renova ile hedefleri, pod vapeslerinin performansını ve kalitesini artırmak için çalışan özel bir markaya sahip olmaktır.


İlk çıkış Renova ürünü, Temmuz ayı başında piyasaya sürülmesi planlanan Sıfır olacak. 9 renkte ve tamamında satışa sunulacak ve yaklaşık 30 dolara satışa sunulacak.


Renova Zero, 650 mAh pil ve 2 mL MTL kapsülü olan açık sistemli bir modüldür . Düzleştirilmiş oval şekilli bir çinko alaşımlı gövdeye ve ergonomik bir ağızlığa sahiptir. Manyetik kapsüller medikal dereceli plastikten (PCTG) yapılır ve PTF (doldurmak için bas) olarak adlandırılan yeni bir doldurma yöntemini içerir.

Sıfır ayrıca bir açma / kapama düğmesi, 1.0-ohm seramik bobinler, geçmeli şarj ve üç ayarlanabilir ayar ile ayarlanabilir sıcaklık kontrolü ile birlikte gelir:

Yüksek (12,5 watt, varsayılan ayar)

Orta (10,5 watt)

Düşük (9 watt)

Renova markasıyla piyasaya sürülecek tüm ürünler, diğer elektronik korumalarla birlikte bu ana özellikler paketini paylaşacak:


PTF - doldurma sistemini doldurmak için basın. Sızıntıyı önlemek için çocuk korumalı ve daha iyi olacak şekilde tasarlanan PTF, bir damlalığı küçük bir içbükey düğmeye bastığınızda doldurma için açılır. Bu, nadiren anlaşmayı imzalayan ve kaybetmesi kolay olan endüstri standardı kauçuk tapalarla yok olur.


CCELL TC coilleri - paslanmaz çelik teli barındıran seramik bobinler. Sıcaklık kontrolü uyumlu olan bu bobinler, kuru ve yanmış tadım vuruşlarını önleyebilir. Seramik, daha temiz bir lezzet ve daha verimli fitil vermek için gerekiyordu.

OMNI Board Mini - popüler gelişmiş yonga setinin minyatür versiyonu, başlangıç ​​dostu kapsül sistemlerine dahil edilecek.

Otomatik sıcaklık kontrolü - gezinmek için karmaşık menüler olmadan, yeni başlayanlar, otomatik olarak sıcaklık kontrolü vaping avantajlarından yararlanabilecekler.


Gerçekleştirmek için tasarlanmış Pod vapes

Sıcaklık kontrollü vaping kuru ve yanmış isabetlerden kaçınmanın en güvenilir yoludur. Pod elektronik sigaralar piyasadaki en kullanıcı ve başlangıç ​​dostu cihazlardır. Bu teknolojinin bu tip vape cihazıyla evli olduğunu görmek cesaret verici. Vaporesso, Nexus gibi benzer ürünlerle ayaklarını ıslatmıştı, ancak şimdi Renova, Zero ile başlayarak onu ileriye taşıyacak bir marka.


Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com