Yanık Coil tadını nasıl önleyebilirim?

Yanık Coil tadını nasıl önleyebilirim?


Püskürtücüyü iyi çalıştırabilmek için manuel olarak kullanmalı ve düzenli olarak temizlemelisiniz. Burada sizinle paylaşmak için bazı ipuçlarımız var. 

Püskürtücü kullanırken yanmış tadı nasıl önleyebilirim? 

Öncelikle, geleneksel sigarağından farklı olarak, e-sigara kullanırken lütfen kısa sürüşleri yapın. Eski dostlarımızdan biri burnst taste'i önlemenin çok yararlı olduğunu bildirdi. 

Ayrıca düzenli olarak temizleyerek muhafaza etmeniz gerekir, daha büyük e-sıvı tüketimi sayesinde daha sık temizleme ihtiyacı duyarsınız. Eski e-sıvıyı yatmadan önce her gece dışarı atarsan ve bir gece kurumaya bıraksanız daha iyi olur.

1. Astar sıvısını atomizerden üfleyerek başlayarak yeni bir atomizer kullanın. Basitçe, pil ucundan bir peçete sıkıca üfleyin, daha fazla sıvı gelene kadar birkaç kez yapmaya devam edin. 

Ardından püskürtücüyü astarlayın, tank atomizerinin püskürtme birimi veya atomizerine birkaç damla e-sıvı koyun. 

2. Atomizörünüz yeni değilse, tamamen temizlenmesi daha fazla gereklidir. Aşağıda birkaç popüler temizlik yöntemi toplanmaktadır: 

A. Sıcak Su: Atomizörleri sıcak suda 10 dakikadan fazla kaynatın ve en azından gece boyunca kurutun. 

B. Pişirme soda veya kakaolu kola ile sıcak su: Yukarıdaki ile aynı yöntem, ancak sıcak suya biraz soda veya kakaolu kola ekleyin. Durulama iyi. Kurutun.

C. Alkol: Az miktarda düzenli alkolü püskürtücüye damlatın, daha sonra sıcak suyla durulayın, iyice çalkalayın, daha sonra üfleyin. 

D. Kuru Yanma: ÇOK sıcak su altında yıkayın. 48 saat kurutun, püskürtücüyü manuel bir pille takın, pil düğmesini 5-8 saniye basılı tutun, ardından serbest bırakın, daha fazla buhar çıkana kadar "basın ve bırakın" a devam edin. 

Kullanmadan önce tamamen kuru ve özenle e-sıvı ile doldurduğundan emin olun. Temizlendikten sonra atomizer 

içeri girmek biraz zaman alabilir. Yararlı ipuçlarınız varsa, bizimle paylaşabilmeniz için minnettar olacağız! Çekinmeyin bize ulaşın .

Likit Vaporesso Pod elektronik sigara smokturkey.com